Szanowni Państwo

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce nauczanie zdalne zostaje przedłużone do 7 czerwca br.

Regulamin zdalnego nauczania.

Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony w dniach 16-18 czerwca.

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 13 maja 2020 r. od dnia 25 maja przywraca się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

Uwzględniając wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, zalecenia Wydziału Edukacji UMT oraz monitorowanie aktualnego przebiegu realizacji podstawy programowej w klasach I- III naszej szkoły informujemy, że:

1. od dnia 25 maja nasza szkoła może zapewnić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej dla 11 uczniów;
  2. nadal kontynuowane będzie nauczanie zdalne w formach wypracowanych przez wychowawców i nauczycieli uczących w klasach I-III;
  3. prosimy o zapoznanie się z procedurami organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych w świetlicy szkolnej zamieszczonymi poniżej;
  4. rodziców ubiegających się o objęcie dziecka opieką świetlicową prosimy o złożenie wniosku przyjęcia dziecka do świetlicy oraz wypełnienie załącznika nr 1 dotyczącego zgody na dokonywanie pomiaru temperatury;
  5. wypełnienione dokumenty należy dostarczyć do piątku 22 maja 2020 do godziny 12:00 w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów) na adres: gim15torun@interia.pl lub osobiście w formie papierowej do portierni szkoły.

Zasady funkcjonowania świetlicy szkolnej.

Wniosek o przyjęcie do świetlicy PDF, DOC

Załącznik nr 1 PDF, DOC

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 13 maja 2020 r. od dnia 25 maja rozpoczynamy konsultacje dedykowane klasom ósmym naszej szkoły.

Uwzględniając wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, zalecenia Wydziału Edukacji UMT oraz monitorowanie aktualnego przebiegu realizacji podstawy programowej naszej szkoły informuję:

1. od dnia 25 maja szkoła organizuje konsultacje dla 25 uczniów klas ósmych naszej szkoły;
  2. nadal kontynuowane będzie nauczanie zdalne w formach wypracowanych przez wychowawców i nauczycieli uczących w klasach ósmych;
  3. prosimy o zapoznanie się z procedurami organizacji konsultacji oraz ich planem umieszczonym poniżej.

Zasady konsultacji dla klas VIII.

Zasady korzystania z biblioteki szkolenj.

Harmonogram konsultacji dla klas VIII

Środa 27 maja 2020.